VLAHOVIĆ SPASAO JUVENTUS BRUKE! Dva gola i asistencija Srbina za neverovatnu pobedu (VIDEO)

Александар Илић
Aleksandar Ilić

25. 02. 2024. u 14:26 >> 14:27

Fudbaleri Juventusa u 26. kolu Serije A dočekali su Frosinone. Srpski fudbaler Dušan Vlahović imao je zapaženu partiju, te u meču koji je završen 3:2 (2:2) postigao dva gola uz asistenciju za "staru damu" čime je crno-bele spasao velike bruke.

ВЛАХОВИЋ СПАСАО ЈУВЕНТУС БРУКЕ! Два гола и асистенција Србина за невероватну победу (ВИДЕО)

Nije moglo bolje da počne po četu Masimilijana Alegrija. Već nakon dva i po minuta imali su crno-veli vođstvo protiv Frosinonea na Alijanc stadionu.

Strelac za 1:0 bio je Dušan Vlahović u 153. sekundi meča. Kao na tacni ga je uposlio Veston Mekeni.

Gosti su se u međuvremenu pribrali. Došli prvo do izjednačenja a potom i vođstva.

Valid Kedira je u 14, doneo izjednačenje, a preokret u 27. minutu Marko Brećanini.

Nakon toga u 32. minutu još jednom je na scenu stupio sjajni Srbin koji je iskoristio novo dodavanje Vestona Mekenija.

Srpski reprezentativac je snažnim udarcem levom nogom postigao drugi gol na meču za 2:2.

U drugom poluvremenu Juventus je imao totalnu terensku inicijativu, nekoliko prilika da dođe do het-trika imao je Vlahović, međutim, nedostajala mu je preciznost.

Preživeli su igrači Juvea na kraju, upornost im se isplatila, a gol iz neverovatne situacije postigao je nakon kornera Danijele Rugani na asistenciju Dušana Vlahovića u 96. minutu meča.

Torinski gigant nakon ovog meča nalazi se na drugoj poziciji, sa pet bodova manje od prvoplasiranog Intera (63) i pet više od trećeplasiranog Milana koji ima 52.

BONUS VIDEO: Kosovo je Srbija: Ovo su "delije" uradile na meču Siti - Zvezda