ŽIVI NADA O TITULI: Barselona dugo nije bila ovako ubedljiva

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

24. 02. 2024. u 19:24

FUDBALERI Barselone razbili su Hetafe sa 4:0 na "Monžuiku" u 26. kolu La lige i na taj način su koliko-toliko ostali u trci za titulu.

ЖИВИ НАДА О ТИТУЛИ: Барселона дуго није била овако убедљива

Dugo Katalonci nisu bili ovako ubedljivi, a ovo im je prvi meč u kome nisu primili gol nakon niza od četiri utakmice u kojima im se mreža tresla.

Izabranici Ćavija Ernandeza do prednosti su došli u 20. minutu kada je Rafinja iskoristio asistenciju Žila Kundea i doveo španskog velikana do prednosti.

Do odlaska na odmor nije bilo promene rezultata, da bi potom domaćin u razmaku od osam minuta postigao dva pogotka. Mrežu Hetafea su tada zatresli Žoao Feliks i Frenki de Jong.

Konačan rezultat utakmice postavio je mladi Fermin Lopez koji je u prvom minutu nadoknade povisio na 4:0.

Barselona je sada druga na tabeli sa 57 bodova, ima pet manje od Real Madrida i jedan više od Đirone, s tim što dva pomenuta kluba tek treba da odigraju utakmicu u 26. kolu.

BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje "orlova" - Srbija je na EURO nakon 24 godine

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna prestala da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

ČUDO U BEOGRADU: Ruska himna "prestala" da se intonira tokom dodele zlata, a onda se desilo - ovo (VIDEO)

Rusija ovih dana sa ponosom ističe da na Evropskom prvenstvu u boksu čiji je domaćin Srbija njeni takmičari mogu da nastupaju uz sva državna znamenja, a i pod imenom zemlje iz koje su, kao i da se himna Ruske Federacije intonira kada neko od Rusa dođe do zlatne medalje. Međutim, baš sa tom himnom desio se jedan neočekivani problem. A onda je usledila vrlo emotivna scena...

28. 04. 2024. u 19:44