TADIĆEV FENERBAHČE OPET IZA VELIKOG RIVALA: Galatasaraju dovoljno poluvreme za pobedu

18. 02. 2024. u 20:13

Galatasaraj je u duelu 26. kola turske Superlige savladao Ankaragudžu u gostima sa 3:0.

ТАДИЋЕВ ФЕНЕРБАХЧЕ ОПЕТ ИЗА ВЕЛИКОГ РИВАЛА: Галатасарају довољно полувреме за победу

Lider turskog prvenstva, idalje igra sjajno. Ovoga puta su demonstrirali silu u prvom poluvremenu gde su za dva minuta postigli dva gola.

Najpre je u 13. minutu mrežu zatresao Kerem Demirbaj, posle kornera koji je izveo Mertens, da bi posle samo jednog minuta igre Davinson Sančez duplirao rezultat. Konačanih 3:0 postavio je Mauro Ikardi iz jedanaesterca.

Ovom pobedom Galatasaraj ostao je na čelu tabele sa 69 bodova, dva više od Fenerbahčea.

BONUS VIDEO: UPISAO SE I ENDIJAJ: Napadač Zvezde stavio tačku na utakmicu u Novom Pazaru