PSŽ BRZO POPUNJAVA "RUPU" ODLASKOM MBAPEA: NJih dvojica stižu za 200 miliona evra!
ODLAZI Kilijan Mbape? Ok, nema nikakvih problema. Tako rezonuju u taboru PSŽ posle informacije da će 25- godišnji napadač definitivno napustiti redove "svetaca" na kraju sezone i pojačati madridski Real.
FOTO: Tanjug
Njegov odlazak otvoriće prema pisanju "Asa" budžet od oko 200 miliona evra, od čega 72 miliona otpada na njegovu bruto platu, a ostatak se vodi kao bonus za lojalnost. Parižani će prema istom izvoru taj novac iskoristiti za angažovanje napadača Napolija Viktora Osimhena (25) i ofanzivnog veziste Milana Rafaela Leaa (24).
Nigerijski reprezentativac, Osimhen, odigrao je 18 utakmica za Napoli i u njima postigao osam golova, upisavši i tri uspešna dodavanja za gol. Vrednost mu je procenjena na 110 miliona evra, s time da navodno ima izlaznu klauzulu od 100 ili više miliona evra.
Portugalac Leao je najveća zvezda Milana za koji je ove sezone postigao sedam i namestio devet pogodaka u 29 utakmica. Njegova vrednost na "Transfermarktu" iznosi 90 miliona evropskih novčanica. Osimhenov ugovor s Napolijem važi do 2026, a Leaov sa Milanom do 2028.
Bonus video: Kad je u halu ušao vojni orkestar, i "delije" i "grobari" zagrmeli kao jedan!
Preporučujemo
ZVEZDA NE DA "ŽUĆKOVU LEVICU"! Partizan imao +10, ali crveno-beli su opet osvojili Kup Radivoja Koraća!
17. 02. 2024. u 23:09 >> 20:49
JOKIĆ I DONČIĆ PRIREDILI ŠOU! NBA Ol-star u senci dva asa sa Balkana, i to u hali koju Srbi najviše vole (VIDEO)
17. 02. 2024. u 19:26 >> 19:49
NOĆ ODLUKUE NA "RAJKU": Može li Zvezda da dovši posao protiv Lila?
SRPSKI šampion večeras brani gol prednosti protiv Lila u revanš utakmici plej-ofa za osminu finala Lige šampiona (21.00). Zvezda je bila bolji rival na prvom susretu, ali ne sme se opustiti i mora odigrati novu sjajnu utakmicu kako bi se prošla dalje i tako zakazala obračun sa Lionom/Aston vilom.
26. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)