PARTIZAN GOLEADOM NASTAVIO PRIPREME: Crno-beli napunili mrežu rivala na Kipru

24. 01. 2024. u 17:08

Fudbaleri Partizana deklasirali su kiparskog drugoligaša Aja Napu rezultatom 4:0 u drugoj pripremnoj utakmici na Kipru.

ПАРТИЗАН ГОЛЕАДОМ НАСТАВИО ПРИПРЕМЕ: Црно-бели напунили мрежу ривала на Кипру

Jutjub / FK Partizan

Partizan je od starta meča dominirao, ali nije u prvom poluvremenu krunisao bolju igru, pre svega zbog nekoliko propuštenih odličnih šansi i neiskorišćenog penala Sameda Baždara u 43. minutu.

Golman Aja Nape odbranio je udarac napadača Partizana.

U drugom poluvremenu Partizan je počeo da koristi prilike i lako je stigao do druge pobede na Kipru, posle deklasiranja lučanske Mladosti istim rezultatom.

U 49. minutu Bibras Natho je načeo Kiprane, a u 63. je Aldo Kalulu duplirao prednost. Pobedu su ubedljivom novim golovima učinili Ksander Severina u 83. i Mateus Saldanja u 89. minutu.

Bonus video: Novo u Zemunelu - Partizanovo brdo za trčanje