LEVERKUZEN I DALJE NEPOBEDIV: Izabranici Ćabija Alonsa odoleli i Štutgartu

10. 12. 2023. u 18:35

Fudbaleri Štutgarta i Bajera iz Leverkuzena odigrali su danas bez pobednika, 1:1 u derbi utakmici 14. kola Bundeslige.

ЛЕВЕРКУЗЕН И ДАЉЕ НЕПОБЕДИВ: Изабраници Ћабија Алонса одолели и Штутгарту

Fudbaleri Štutgarta poveli su u 40. minutu golom Krisa Furiha. Leverkuzen je izjednačio pogotkom Florijana Virca u 47. minutu.

Ovo je bio drugi uzastopni remi ekipe iz Leverkuzena u Bundesligi. Bajer trenutno drži prvo mesto na tabeli sa 36 bodova, a klub iz Leverkuzena i dalje nema nijedan poraz ove sezone u nemačkom šampionatu. Leverkuzen će u narednom kolu na svom terenu dočekati Ajntraht iz Frankfurta.

Aktuelni šampion Bajern iz Minhena je drugi na tabeli sa 32 boda, ali i utakmicom manje.

Fudbaleri Štutgarta su treći na tabeli Bundeslige sa 31. bodom, a u narednom kolu gostovaće Bajernu.

BONUS VIDEO: POSLE 7 GODINA PENZIJE Ana Ivanović se vratila tenisu - Nadalova sestra poslala poziv