SRBI HIT U ARABIJI: Mitrović i Milinković Savić postali šeici (FOTO)
VELIKA svečanost u Saudijskoj Arabiji. Naime, na današnji dan 1932. godine. stvorena je Kraljevina Saudijska Arabija.
FOTO: AP
Širom cele zemlje priređena je svečanost, a ovaj jubilej obeležili su i fudbaleri Al Hilala, među kojima su i srpski reprezentativci Sergej Milinković - Savić i Aleksandar Mitrović.
Naime, ceo tim je nosio arapsku tradicionalnu odeću, a najveću pažnju privukao je brazilski superstar Neimar.
Podsećanja radi, Al Hilal ima 17 bodova i trenutno na drugoj poziciji u tamošnjem prvenstvu. Na čelu tabele je Al Itihad koji je do sada osvojio 18.
BONUS VIDEO: Selektor SAD Stiv Ker kupio deonice Majorke
Preporučujemo
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (1)