SRBIN "UPROPASTIO" SVETKOVINU ZA NEJMARA: Zbog Vladimira Stojkovića navijači Al Hilala "čupali kosu"

19. 08. 2023. u 22:44

NEJMAR je stigao u Al-Hilal, za koji igra i reprezentativac Srbije, Sergej Milinković Savić, ali velika svečnost zbog dolaska čuvenog Brazilca nije se pretvorila u veliku "rezultatsku radost": za to se pobrinuo drugi od četiri prisutna Srbina - Vladimir Stojković.

СРБИН УПРОПАСТИО СВЕТКОВИНУ ЗА НЕЈМАРА: Због Владимира Стојковића навијачи Ал Хилала чупали косу

Al Hilal je na spektakularan način dočekao Nejmara, o čemu su vas "Novosti" ranije tokom dana već obavestile (VIDEO), a onda je na red došla prvenstvena utakmica sa Al Feihom.

Goste sa klupe predvodi srpski stručnjak Vuk Rašović, a on je uspeo da tako organizuje igru svoje ekipe - da ostane neporažen na terenu velikog favorita.

Za konačnih 1:1 najviše zasluga imao je pomenuti bivši reprezentivni golman Srbije, Stojković, koji je odbranio sedam od osam udaraca koji su išli u mrežu koju je čuvao.

Al Feiha je pritom povela golom Sakale u 15. minutu, Al Hamdan je pet minuta kasnije izjednačio, a svi potonji pokušaji Milinkovića Savića, Malkoma i ostalih domaćih igrača, nisu urodili plodom.

Za goste je, inače, od 87. minuta zaigrao i bivši fudbaler Crvene zvezde, Milan Pavkov.

Posle dva kola, oba ova tima imaju po četiri boda, a ispred njih su, sa po šest, Al Itihad, Al Ahli i Al Etifak.

BONUS VIDEO: AKCIJA I REAKCIJA: Ovako je Luka Jović reagovao na povike "delija"