BOMBA U ŠPANIJI: Barselona dovela defanzivca Mančester sitija

KATALONCI su se pojačali u defanzivnoj liniji i to iz Premijer lige.

БОМБА У ШПАНИЈИ: Барселона довела дефанзивца Манчестер ситија

FOTO: EPA

Barselona je na poziciji desnog beka dovela fudbalera Mančester sitija Žoao Kansela. 

Portugalac će biti u sastavu Katalonaca naredne sezone, a objavljeni su i detalji ugovora. Kako navode mediji on bi trebao da dođe u Barselonu na pozajmicu sa pravom otkupa koja bi iznosila 30 miliona evra.

Kanselo je prethodne sezone nastupao za Bajern iz Minhena kao pozajmljeni igrač Mančester Sitija.

U Bundesligi je za 15 mečeva zabeležio 1 gol i 4 asistencije, a u dresu Barse bi trebao da popuni poziciju desnog beka.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“ 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

MOJE JE DA KAŽEM... Šešelj otkrio koja četiri poteza blokaderi planiraju