KOSTIĆ NAPUŠTA JUVENTUS: Srbin na izlaznim vratima kluba
Nakon samo godinu dana u klubu iz Torina, Filip Kostić je na izlaznim vratima.
Foto: AP
Filip Kostić je imao veoma dobru sezonu iza sebe, za ''staru damu'' odigrao je 54 meča, upisao je 11 asistencija uz tri postignuta gola.
Pored Kostića na transfer listi se nalaze i Veston Mekeni, Sule Iling i Mireti.
Kostić je u Juventus stigao iz Ajntrahta iz Frankfurta za 13 miliona evra, a klub iz Torina ga ne bi pustio ispod 12 miliona.
NOVI PREOKRET NA ENFILDU? Galata brani gol prednosti u "grotlu" čuvenog stadiona
POSLE minimalnog poraza u Istanbulu, Liverpul pred svojim navijačima juri preokret protiv Galatasaraja u revanš utakmici osmine finala Lige šampiona (21.00).
18. 03. 2026. u 07:00
TRAMP SE OVOME NIJE NADAO: Iran naprasno dobio saveznika
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A najnovije vesti iz sporta tiču se upravao Iranaca i Sjedinjenih Američkih Država, čiji je predsednik Donald Tramp nedavno izjavio da bi Iranu bilo bolje da ne dolazi na Mundijal koji se upravo i u SAD održava ove godine. Pa opet, propisi su jasni, Iranci "moraju u Ameriku", ali... Sada su dobili važnog saveznika u svojoj nameri da Mundijal igraj negde drugde.
18. 03. 2026. u 17:16
"PUTINE, IZAĐI!" Pozvao ruskog predsednika na dvoboj - bizaran video kruži internetom
NEOBIČAN snimak kruži mrežama, a na njemu se vidi mladić koji stoji na Crvenom trgu i izaziva predsednika Rusije Vladimira Putina na dvoboj. Međutim, snimak nije stvaran, već je napravljen uz pomoć veštačke inteligencije, ali sa jasnim ciljem.
18. 03. 2026. u 18:34
Komentari (0)