TRAGEDIJA U ARGENTINI: Navijač pao sa tribine i poginuo, sudija odmah prekinuo meč (VIDEO)
NAVIJAČ River Plejta Pablo Marselo Serano poginuo je u subotu uveče, pošto je pao sa tribina stadiona "Monumental", saopštio je taj fudbalski klub.
FOTO: Profimeda
Tragedija se dogodila tokom utakmice između domaćeg River Plejta i kluba Defensa i Hustisija, a glavni sudija utakmice Fernando Rapalini je odmah po saznanju vesti prekinuo meč u 27. minutu pri rezulatu 0:0.
- Pitao sam šta se desilo i organizatori su mi rekli da je navijač pao s tribine. Zatim su me zamolili da prekinem utakmicu i to sam uradio - rekao je Rapalini.
Preminuli Serano je pao sa vrha tribine i ostao mrtav na licu mesta, a posle tragedije, stadion "Monumental" je zatvoren do okončanja istrage.
- Medicinska služba je odmah stigla na mesto incidenta, kao i policija i razne bezbednosne agencije. Tribina Sivori Alta je bila na 90 odsto popunjenosti kapaciteta. U trenutku pada nije bilo intervencije trećih lica i potvrđeno je da nije bilo nasilja na tribinama ili oko nje. Izražavamo duboko saučešće porodici preminulog navijača - navodi se u saopštenju kluba.
BONUS VIDEO: PA, 25. MAJ JE... Štafeta na "Marakani", skoro kao za Dan mladosti
Preporučujemo
ĐOKOVIĆ GLEDAO PSŽ: Novak prisustvovao senzaciji, pa se pozdravio sa Mbapeom (FOTO)
04. 06. 2023. u 08:32
MEDVEDEV NEĆE DA ĆUTI, OPLEO PO ROLAN GAROSU: Favorizujete Alkaraza, evo i kako!
03. 06. 2023. u 21:05
BATLER OTPISAO DENVER: Iako gubimo 1:0, znamo da ćemo da uzmemo četiri pobede
04. 06. 2023. u 08:22
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOŠAO JE I TAJ DAN: Saša Zverev osvaja prvi grend slem u karijeri!
VERUJEMO u nemačkog tenisera koji će od 15 časova imati priliku da na "Filip Šatrijeu" protiv Flavija Kobolija osvoji svoj prvi grend slem u karijeri.
07. 06. 2026. u 07:30
CEO IZRAEL U ŠOKU: Ne može da veruje šta se dešava u Tirani! (VIDEO)
Svetsko prvenstvo u fudbalu "samo što nije", a najnovije vesti - prilično su burne.
06. 06. 2026. u 12:41 >> 17:07
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)