SRBIN SPASAO LACIO: Sergej Milinković Savić u nadoknadi doneo bod nebesko-plavima (VIDEO)

12. 05. 2023. u 23:34

FUDBALERI Lacija odigrali su nerešeno 2:2 na "Olimpiku" protiv Lečea u 35. kolu Serij A, a bod nebesko-plavima doneo je Sergej Milinković Savić.

СРБИН СПАСАО ЛАЦИО: Сергеј Милинковић Савић у надокнади донео бод небеско-плавима (ВИДЕО)

Igrao se četvrti minut nadoknade kada je srpski reprezentativac natrčao na odbijenu loptu i glavom je smestio u mrežu rivala.

Tim iz Rima je prvi stigao do prednosti preko Ćira Imobilea u 34. minutu. Ipak, treba reći da su gosti u 23. minutu promašili penal. Pored gola je šutirao Gabrijel Strereca.

Lače je do odlaska na odmor uspeo da poravna rezultat preko Remija Udana. Isti igrač je doneo potpuni preokret ekipi Marka Baronija golom na startu drugog dela.

Lacio je na kraju zahvaljujući Milinković Saviću izbegao poraz, ali opasno mu visi plasman u Ligu šampiona.

Nebesko-plavi sada imaju 65 bodova i treći su na tabeli. Trenutno beže četiri boda petoplasiranom Milanu od koga imaju i utakmicu više.

BONUS VIDEO: DULjAJ: Gol smo postigli na vreme