KUP SRBIJE: TSC ubedljivo do polufinala, pobedio i Čukarički

04. 05. 2023. u 18:21

FUDBALERI TSC-a ubedljivo su savldali Novi Pazar na svom terenu sa 4:0 i tako se domogli polufinala Kupa Srbije.

КУП СРБИЈЕ: ТСЦ убедљиво до полуфинала, победио и Чукарички

Izabranici Žarka Lazetića su opravdali ulogu favorita i zasluženo su se našli među četiri najbolje ekipa u najmasovnijem takmičenju.

Domaćin je u oba poluvremena postigao po dva gola, a isto toliko je bilo i strelca. Golove su Stefan Vukić i Luka Ilić.

U drugom meču dana Čukarički je sa 1:0 savladao Radnik u Surdulici i takođe se plasirao polufinale. Jedini gol viđen je u 14. minutu i bio je delo Đorđa Ivanovića.

Poslednji meč četvrtfinala odigraće u nišu Radnički i Vojvodina (18.30). Podsetimo, Crvena zvezda je juče na penale pobedila kruševački Napredak.

BONUS VIDEO: "ČETIRI GOLA SMO DALI DRUGOM NA TABELI..." Miloš Milojević o novom trijumfu Zvezde