KAKVO VEČE U LIGI EVROPE! Sporting na penale izbacio Arsenal, Leverkuzen nokautirao Ferencvaroš,
PREGRŠT golova i uzbuđenja u noći koja je donela listu konačnih učesnika četvrtfinala Lige Evrope.
FOTO: AP/Tanjug
Fudbaleri Rome odigrali su nerešeno (0:0) sa ekipom Real Sosijedada i tako se plasirali u četvrtfinale Lige Evrope.
U prvoj utakmici koja je odigrana u Rimu, italijanski tim bio je bolji rezultatom 2:0.
Ekipa Bajer Leverkuzena pobedila je Ferencvaroš 2:0 i nakon identičnog rezultata u prvoj utakmici plasirala se u narednu rundu takmičenja.
Fudbaleri Rojal Uniona pobedili su ekipu Union Berlina sa 3:0, dok su u prvoj utakmici timovi remizirali (3:3), pa se tako belgijski klub plasirao u četvrtfinale Lige Evrope.
U Londonu Sporting je pobedio Arsenal nakon penala 2:1, što je uz nerešen rezultat (2:2) u prvoj utakmici bilo dovoljno za četvrtfinale drugog po snazi fudbalskog takmičenja u Evropi.
Ranije danas četvrtfinale su obezbedile ekipe Juventusa, Fejnorda, Sevilje i Mančester junajteda.
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
RUSI SE OVOME NISU NADALI: Pola Rusije besno zbog onog što se desilo u Beogradu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
23. 02. 2026. u 20:02
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)