SVETSKI ČUVENA KUĆA SNIMALA "VEČITE": Najveća svetkovina srpskog fudbala - u pet epizoda
SVETSKI čuvena producentska kuća snima kratku mini-seriju u pet epizoda o "večitom derbiju".
FOTO: FK Crvena zvezda
Kako saznaje Kurir, akcenat će biti na nedavno završenoj 169. najvećoj utakmici našeg fudbala.
Takođe, kamere svetski poznate produkcije su imale priliku da dođu na mesta na kojima je obično pristup zabranjen.
Posebno će biti prikazani navijači Crvene zvezde i Partizana, i kako se pripremaju za meč. Plan je da se kroz pet epizoda verodostojno dočara veliko rivalstvo. Ceo projekat trebalo bi da bude gotov za nekoliko meseci.
Nema sumnje da će to doprineti popularizaciji srpskog fudbala, i najveće svetkovine našeg sporta.
Preporučujemo
GOL SRBINA NEDOVOLjAN UNION BERLINU: Andrej Ilić pogodio u porazu od Hamburgera
14. 02. 2026. u 20:43
DEJAN STANKOVIĆ ZAGRMEO! Trener Zvezde LjUT posle povratka na prvo mesto, pred Lil i "večiti derbi"
14. 02. 2026. u 19:16 >> 19:47
REAL NEĆE PROPUSTITI OVU PRILIKU: Madriđani večeras mogu do prvog mesta na tabeli!
LIDER čeka ponedeljak da odigra svoj meč, ali Madriđani imaju šansu da već u večeras preuzmu vrh. Na "Bernabeu" stiže zahuktala ekipa Sosijedada (21.00), neporažena na poslednjih 11 mečeva u svim takmičenjima.
14. 02. 2026. u 08:00
KAKVI PREVARANTI! Bruka i sramota, neverovatan SKANDAL na Olimpijskim igrama, ovakvo varanje se ne pamti! (VIDEO)
Najnovije vesti sa Zimskih olimpijskih igara "Milano - Kortina 2026" zaprepastile su svet.
14. 02. 2026. u 19:52
BOMBA, AUTOMAT I CRNA BERETKA: Hrvatski gradonačelnik se maskirao u Tompsona iz "Čavoglava" - pored njega i "Plenković" i "prvi čovek Zagreba
DANAS je u Svetoj Nedelji održan karneval Fašnik, a na pozornicu se popeo i gradonačelnik ovog mesta Dario Zurovec koji je bio obučen kao kontroverzni hrvatski pevač Marko Perković Tompson koji je poznat po svojim proustaškim stavovima i pesmama.
14. 02. 2026. u 14:35
Komentari (0)