TORINO PRODAJE RADONJIĆA: Srpski reprezentativac odlazi iz kluba

Filip Milošević

01. 03. 2023. u 13:24

Čelnici Torina odlučili su da na kraju sezone prodaju srpskog fudbalskog reprezentativca Nemanju Radonjića, prenose italijanski mediji.

ТОРИНО ПРОДАЈЕ РАДОЊИЋА: Српски репрезентативац одлази из клуба

FOTO: EPA

Radonjić je u letnjem prelaznom roku stigao na pozajmicu u Torino iz Olimpika iz Marselja.

- Trener Torina Ivan Jurić je digao ruke od 27-godišnjeg krilnog fudbalera, hteo je da ga izbaci iz ekipe. Međutim, mora da zadrži Radonjića do kraja sezone, jer su se ispunili uslovi iz ugovora o obaveznom otkupu srpskog fudbalera - navode italijanski mediji.

Radonjić je ove sezone odigrao 23 utakmice za Torino i postigao je četiri gola, uz dve asistencije.

- Torino mora da otkupi Radonjića. Međutim, ako je fudbaler van tima, klub neće moći da ga proda i da vrati deo uloženog novca. Jurić mu je sinoć dao šansu u 60. minutu derbija sa Juventusom, ali ga je zamenio 14 minuta kasnije, jer je trener Torina okrivio Radonjića za gol Bremera - ističu italijanski mediji.

Radonjić i Jurić su imali žestoku raspravu na sinoćnjem meču, pošto je srpski fudbaler izašao iz igre.

- Postoje stvari koje mi je teško da razumem. Kod Radonjića postoji potpuni nedostatak poštovanja prema ovoj igri. Imao je svoje zadatke, ušao je i odmah počeo da radi neke druge stvari. To znači da nije koncentrisan. Ovaj momak ima talenat, ali očigledno je da za ovih šest meseci zajedničkog rada nisam uspeo da napravim fudbalera od njega - rekao je Jurić posle utakmice.

BONUS VIDEO: "AKO JE TO REKAO, TO JE SRAMOTA" Gordan Petrić zbunjen potezom svog igrača

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TRAMP SE OVOME NIJE NADAO: Iran naprasno dobio saveznika

TRAMP SE OVOME NIJE NADAO: Iran naprasno dobio saveznika

Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A najnovije vesti iz sporta tiču se upravao Iranaca i Sjedinjenih Američkih Država, čiji je predsednik Donald Tramp nedavno izjavio da bi Iranu bilo bolje da ne dolazi na Mundijal koji se upravo i u SAD održava ove godine. Pa opet, propisi su jasni, Iranci "moraju u Ameriku", ali... Sada su dobili važnog saveznika u svojoj nameri da Mundijal igraj negde drugde.

18. 03. 2026. u 17:16

Komentari (1)

NAPRAVILI SU PODVIG! NEVEROVATNO! Vladimir Putin danas nije krio oduševljenje NJIMA! (VIDEO)