''PLAVCI'' HOĆE NEJMARA: Brazilac odlazi u Premijer ligu?
Kako prenose engleski mediji, vlasnik Čelsija Tod Boli razgovarao je sa glavnim ljudima Pariz Sen Žermena oko mogućeg prelaska Nejmara na ostrvo.
FOTO: EPA
Ranije su mediji objavili da ;se PSŽ sprema za odlazak Lionela Mesija i Nejmara, zbog loših odnosa u svlačionici.
Nejmar se navodno sukobio sa saigračima pre nego što je došlo do žestoke svađe sa sportskim direktorom kluba Luisom Kamposom, nakon poraza od Monaka (3:1) u tamošnjem prvenstvu.
Brazilski napadač je član PSŽ-a od 2017. godine, u koji je prešao iz Barselone za obeštećenje od 222 miliona evra, što je tada bio rekordan transfer plaćen za jednog fudbalera.
BONUS VIDEO: PETRIĆ UTUČEN NAKON BOLNOG PORAZA: ''Moja naivnost i dobrota su nas koštale''
Preporučujemo
NADAL OČAJAN: Uskoro prekid nestvarnog 18 godina dugog niza bika sa Majorke?
16. 02. 2023. u 11:12
''MVP'' OKRŠAJ PRIPAO SRBINU: Denver bolji od Dalasa, ''tripl-dabl Jokić'' prejak za Dončića
16. 02. 2023. u 08:32 >> 08:40
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (1)