GVARDIOLA NEZADOVOLJAN ZALAGANJEM IGRAČA: ''Ako ovako budemo igrali, nikad nećemo stići Arsenal''

20. 01. 2023. u 12:21

Kako prenose britanski mediji, Pep Gvardiola je kritikovao svoje fudbalere nakon pobede nad Totenhemom od 4:2 u zaostalom meču sedmog kola Premijer lige.

ГВАРДИОЛА НЕЗАДОВОЉАН ЗАЛАГАЊЕМ ИГРАЧА: Ако овако будемо играли, никад нећемо стићи Арсенал

EPA

Siti je u samom finišu prvog poluvremena primio dva gola i gubio na poluvremenu, ali su ''građani'' ipak uspeli da preokrenu rezultat i privedu utakmicu kraju u svoju korist rezultatom 4:2.

Međutim, trener Sitija Pep Gvardiola bio je izuzetno kritičan prema svojim fudbalerima i navijačima.

- Nedostaje nam hrabrosti, strasti, želje da pobedimo od prvog minuta. Ista stvar je i sa našim navijačima. Želim svoje navijače nazad. Trenutno smo daleko od toga da se takmičimo na najvišem nivou - rekao je Gvardiola.

Mančester Siti zauzima drugo mesto iza Arsenala, ima pet bodova zaostatka i utakmicu više u odnosu na ''topdžije''.

- Protivnik nam je Arsenal, čiji fudbaleri imaju dosta strasti. 20 godina nisu osvojili titulu. Objašnjavam stvarnost, ponašamo se kao da smo u komfornoj situaciji, ali naši rivali ne čekaju. Ako budemo ovako igrali, nećemo da stignemo Arsenal - zaključio je menadžer Mančester sitija.

BONUS VIDEO: Partizan dobio milionski ugovor od novog sponzora