ŠMEKERSKI POTEZ ARSENALA: Razbili Forest i poslali neverovatno moćnu poruku (FOTO)

30. 10. 2022. u 17:34

FUDBALERI Arsenala Savladali su Notinegm Forest u 14. kolu Premijer lige rezultatom 5:0, a kod prvog gola oduševili su javnost. .

ШМЕКЕРСКИ ПОТЕЗ АРСЕНАЛА: Разбили Форест и послали невероватно моћну поруку (ФОТО)

Izabranici Mikela Artete su u ovaj duel ušli kao apsolutni favoriti, i to su od samog starta meča potvrdili.

Poveli su već u petom minutu kada je Saka ubacio loptu u kazneni prostor rivala, gde ju je Gabrijel Martineli glavom smestio u mrežu.

Nakon toga sastav Arsenala oduševio je sve. Gol su proslavili raširivši dres na kome piše Pablo Mari u znak podrške fudbaleru koji je izboden u supermakertu u Milanu.

Španac je inače igrač Arsenala, a za Moncu nastupa kao pozajmljeni fudbaler.

Ipak, na sreću svih, on je nakon napada hitno prebačen u bolnicu gde mu je rana sanirana te će se vratiti na teren kroz dva, tri meseca.

Do kraja meča upisali su se i Rajs Nelsson u 49. i 52. minutu, pet minuta kasnije postigao je gol i Tomas Parti, a Martin Edegord je u 78. minutu postavio konačan rezultat 5:0.

BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI