ZVEZDINI RIVALI IMPRESIONIRALI: Ferencvaroš se regenerisao nakon katastrofe u Beogradu, Monakov napadački arsenal puca iz svih oružja

09. 10. 2022. u 20:30

FUDBALERI Ferencvaroša, naredni rivali Crvene zvezde u Ligi Evrope pobedili su večeras u Budimpešti ekipu Debrecina 2:0 u meču 10. kola mađarskog šampionata.

ЗВЕЗДИНИ РИВАЛИ ИМПРЕСИОНИРАЛИ: Ференцварош се регенерисао након катастрофе у Београду, Монаков нападачки арсенал пуца из свих оружја

Golove za mađarskog šampiona postigli su Balint Večei u 11. i Kristofer Zahariasen u 56. minutu, i tako pokazali da su se brzo regenerisali nakon ubedljivog poraza i Beogradu.

Ferencvaroš je prvi na tabeli sa 21 bodom i dva meča manje. Debrecin je osmi sa 10 poena. Ferencvaroš će u narednom kolu gostovati ekipi Mezokovesd, dok će Debrecin dočekati Ujpešt.

Mađarski šampion će u četvrtak dočekati Crvenu zvezdu u 4. kolu Lige Evrope.

Pored Crvene zvezde i Ferencvaroša u grupi H Lige Evrope nalaze se još Monako i Trabzon.

Monako je ranije danas u 10. kolu francuskog prvenstva stigao do trijumfa u gostima. Sjajan napadački arsenal tima iz Kneževine čine Bri Embolo koji je mrežu tresao u 45. i Majron Boadu, strelac gola u 80. minutu za pobedu protiv Monpelje 2:0.

Monako je peti na tabeli sa 20 bodova, a u narednom kolu će dočekati Klermon. Monpelje je deseti sa 12 bodova.

Trabzon će u ponedeljak u devetog kolu turskog prvenstva igrati protiv Kasimpaše.

BONUS VIDEO: Kad himna Srbije, "Bože pravde", zagrmi u Rusiji...