CRVENO-BELI IDU U RUSIJU: Crvena zvezda igra prijateljski meč sa Zenitom
Tokom predstojećeg Svetskog prvenstva u fudbalu, Crvena zvezda će gostovati u Rusiji gde će odigrati novi prijateljski susret sa ekipom Zenita iz Sankt Peterburga.
Foto: FK Zenit
Ova vest potvrđena je i na zvaničnoj internet prezentaciji FK Zenit.
Podsećanja radi, u julu mesecu 2022. godine Zenit i Crvena zvezda potpisali su dugoročan ugovor o saradnji, pre nego što su odigrali prijateljski susret u Sočiju.
Navedeni meč ruski klub je rešio u svoju korist rezultatom 2:1, a meču na stadionu u Sočiju prisustvovalo je preko 30.000 navijača.
Predstojeći susret odigraće se 22. novembra na "Gasprom Areni", a ruski klub će uskoro saopštiti detalje predstojećeg meča.
Preporučujemo
EVO KOME JE MILUNOVIĆ POSVETIO GOL: Bitno je da smo pobedili, ne ko trese mrežu
29. 09. 2022. u 18:57
DA LI SE FUDBALSKA BAJKA NASTAVLjA? Bodeu će biti veoma teško da odbrani dva gola prednost na "Đuzepe Meaci"
POSLE poraza od 3:1 u Norveškoj, Inter mora da krene u potpuni juriš kada u revanšu plej-ofa Lige šampiona dočekao Bode glimt pred punim tribinama čuvene "Đuzepe Meace" (21.00).
24. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)