RIKARDO DVA GOLA ZA PET MINUTA: Ovako je napadač crno-belih pogađao mrežu Mladosti (VIDEO)

11. 09. 2022. u 20:28

FUDBALERI Partizana vode na poluvremenu protiv Mladosti sa 2:0 i na putu su da ostvare prvu prvenstvenu pobedu na stadionu u Humskoj.

РИКАРДО ДВА ГОЛА ЗА ПЕТ МИНУТА: Овако је нападач црно-белих погађао мрежу Младости (ВИДЕО)

Tanjug/AP

Golove je postigao Rikardo koji je tako preuzeo i prvo mesto na klupskoj listi strelaca.

Prvi pogodak, napadač sa Zelenortskih ostrva postigao je sa bele tačke nakon igranja rukom defanzivca gostiju.

Drugi gol usledio je u poslednjem napadu prvog dela utakmice, kada je posle Terzićevog šuta sa ivice kaznenog prostora jedan defanzivac Mladosti zakačio loptu i praktično asistirao snalažljivom napadaču crno-belih koji je efektnim trzajem glavom prevario golmana Samčovića.