UBEDLJIVI „BELI“ Još jedna pobeda kraljevačke Sloge u kontrolnim mečevima

Fudbaleri kraljevačke Sloge ostvarili su još jedan ubedljiv trijumf u kontrolnim utakmicama u sklopu priprema za predstojeću sezonu.

УБЕДЉИВИ „БЕЛИ“ Још једна победа краљевачке Слоге у контролним мечевима

G.Šljivić

„Beli“ su na Gradskom stadionu u Kraljevu sa ubedljivih 10:0 savladali okružnog ligaša Spartak iz Trnave kod Čačka i tako napravili dobru uvertiru pred start prvenstvene trke.

Prema žrebu, Sloga bi u 1. kolu Šumadijsko-raške zone trebalo da gostuje u Korićanima kod Kragujevca, ali se u taboru „belih“ još nadaju da će i naredne sezone ipak igrati u Srpskoj ligi „Zapad“. Kako saznajemo, sve dileme nadležne fudbalske institucije trebalo bi da otklone do kraja ove sedmice.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

MOJE JE DA KAŽEM... Šešelj otkrio koja četiri poteza blokaderi planiraju