ZVEZDA BLIŽA LUKSEMBURGU: Didelanž pokorio Jermeniju, smeši mu se duel sa crveno-belima (VIDEO)

19. 07. 2022. u 20:35

CRVENA zvezda je bliža tome da u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona ide put Luksemburga.

ЗВЕЗДА БЛИЖА ЛУКСЕМБУРГУ: Диделанж покорио Јерменију, смеши му се дуел са црвено-белима (ВИДЕО)

Fudbaleri Didelanža pobedili su prvoj utakmici druge runde Pjunik u Jermeniji sa 1:0 i načinili veliki korak ka duelu sa šampionom Srbije.

Gosti su zaslužili da dođu do trijumfa pošto su bili bolji rival, posebno u drugom poluvremenu kada su i postigli pogodak. Igrao se 72. minut kada je Samir Hađi pogodio sa bele tačke i ispostavilo se postavio konačan rezultat.

Navijači Zvezde koji su gledali meč nisu imali mnogo toga interesantnog da vidi. Nema dileme da su i jedan i drugi tim daleko od nivoa šampiona Srbije.

Revanš meč je za sedam dana u Luksemburgu, ali bilo bi zaista čudo ukoliko Pjunik uspeo da se domogne treće runde.

BONUS VIDEO: TRENER ZVEZDE ZADOVOLjAN: Stanković izneo utiske posle ubedljive pobede nad Kolubarom