TAJ LUDI FUDBAL: Uletela sa ciglom u teren i jurila igrača koji joj je faulirao dečka (FOTO)
FUDBAL je igra koja nam donosi lepe, ali i neverovatne trenutke, a Vini Niar Kasagam je zbog svog poteza postala planetarna zvezda.
Ilustracija foto: EPA
Ona je na meču Banderi - Gor Mahija, na kome je igrao njen dečko za goste, uradila nešto nepromišljeno.
Kada je domaći igrač žustrije startovao na njega i povredio ga Vini je sa kamenom utrčala u teren i krenula da ga njime opauči.
Srećom, obezbeđenje je u poslednji trenutak zaustavilo.
- Osećam se posramljeno, jer su fotografije mog čina postale viralne. Ovo nije reputacija koju bih želela da imam. Mnogo ljudi je podelilo fotografije - priznala je majka troje dece. - Ja sam smirena osoba. Devojka koja je imala kamen u rukama nije devojka koju mnogi poznaju. Moj dečko je ležao na podu, naljutila sam se jer me finansijski izdržava (n.a. prosečna plata igrača u ekipi Gor Mahije je nešto više od 500 evra), on donosi hleb u kuću. Mislila sam da je povređen. Na sreću su me zaustavili pre nego što sam uradila nešto zbog čega bih se kasnije kajala.
Utakmica je završena rezultatom 1:1.
BONUS VIDEO: LjUBOMIR FEJSA: Prosek me ne zanima, hoću trofeje
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
JOKIĆ BOLESTAN, A DENVER DOMINANTAN: Igrao se "Bugi" u Koloradu (VIDEO)
05. 03. 2022. u 07:53
POKUŠEVSKI BLISTA U PORAZU OKLAHOME: Srbinu sve veća minutaža (VIDEO)
05. 03. 2022. u 08:27
NADAJU SE ZVANIČNOJ PONUDI: Roman Abramovič pozvan da kupi klub u Srbiji?
05. 03. 2022. u 09:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NISAM RAZMIŠLjAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU!" Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos
U velikom i iskrenom intervjuu za grčki OnSports u emisiji „The Locker Room“, Željko Obradović pričao je o povratku u Panatinaikos.
14. 07. 2026. u 16:32
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)