OBRADOVIĆ POHVALIO JEDNOG IGRAČA: FMP je igrao jako dobro
PARTIZAN je savladao FMP u 20. kolu ABA lige rezultatom 86:80, a nakon meča se osvrt na duel dao je Željko Obradović.
FOTO: KK Partizan
Nisu ni sada lako Partizanovi igrači došli do pobede, ali je bitno za navijače da su se vratili na pobednički kolosek. Obradović je nakon meča dao svoj sud.
– Igrali smo protiv izuzetno mlade ekipe, koja je pokazala dosta. Čestitam im na načinu na koji su igrali, a to je bilo izvanredno. Kada igrate protiv tima punog energije i želje, morate da budete najmanje na tom nivou. Nismo počeli na taj način i uveli smo sebe u problem da je FMP Meridian igrao jako dobro. Neizvesna završnica se okrenula na našu stranu – izjavio je Obradović, pa nastavio.
– Imali smo strpljenja u odnosu na odbranu protivnika. U trećoj četvrtini je protok lopte bio neuporedivo bolji. Jedan igrač kao što je Dalas Mur je pročitao odbranu protivnika i dao važne poene. Čestitam mojim igračima koji su pronašli način da dobiju meč – dodao je on.
Nakon pobede nad FMP Meridianom, crno-beli su zadržali drugu poziciju na tabeli ABA lige sa skorom 16-3, dok su „Panteri“ pali na sedmo mesto sa skorom 10-8.
BONUS VIDEO: Željko Obradović novi trener KK Partizan
Preporučujemo
ZVEZDA UBEDLjIVA SA IGRAČEM VIŠE: Crveno-beli održavaju korak sa Partizanom!
12. 02. 2022. u 19:01 >> 17:56
POBEDA NA STARTU PROLEĆA: Rikardo i Urošević za plus osam crno-belih (VIDEO/FOTO)
12. 02. 2022. u 13:47
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)