VLAHOVIĆU PROPALA "PANENKA": Naš reprezentativac promašio penal protiv Ćenove ( VIDEO )

Novosti onlajn

17. 01. 2022. u 21:58

DUŠAN Vlahović je u 11. minutu utakmice između Fiorentine i Đenove mogao da golom donese prednost svojoj ekipi, ali nije bio precizan iz penala.

ВЛАХОВИЋУ ПРОПАЛА ПАНЕНКА: Наш репрезентативац промашио пенал против Ћенове ( ВИДЕО )

Srpski reprezentativac stavio je loptu na belu tačku, a onda pokušao da nadmudri 35-godišnjeg Salvatorea Sirigua, što mu nije pošlo za rukom.

Panenkom je hteo da postigne gol Vlahović, ali to nije uradio na pravi način pa je Sirigu uspeo da se baci u levo, ali i vrati i odbrani mrežu. Ovako je talentovani fudbaler i "zlatna koka viole" pokazao kako ima mane, ali na podnošljivom nivou.

Vlahovićevi saigrači su već do poluvremena uspeli da zamaskiraju njegov loš potez, Odriozola je u 15. minutu pogodio za 1:0, duplirao je u 34. Bonaventura, da bi Biragi pred pauzu pogodio za 3:0.