SRBIN NASTAVIO FENOMENALAN NIZ: Filip Kostić opet zablistao u Bundesligi (VIDEO)

08. 01. 2022. u 20:49

SRPSKI fudbaleri ovih dana briljiraju, a Filip Kostić se potrudio za nastavak prilično impresivnog niza.

СРБИН НАСТАВИО ФЕНОМЕНАЛАН НИЗ: Филип Костић опет заблистао у Бундеслиги (ВИДЕО)

U godini za nama on je, uz osam golova, ostvario čak 27 asistencija, a ove subote je imao još jednu. Istina, nije se na kraju meča između njegovog Ajntrahta i Borusije Dortmund radovao, i pored vođstva od 2:0.

Filip Kostić je, fantastično izvedenim slobodnim udarcem, omogućio Boreu da postigne prvi gol na meču i to u 15. minutu, a isti igrač je udvostručio prednost ekipe iz Frankfurta devet minuta kasnije.

Međutim, Borusija je u preokrenula rezultat u drugom poluvremenu.

Gubila je sa 2:0 sve do 71. minuta, kada je rezervista Torgen Azar iskoristio asistenciju Erlinga Halanda da prepolovi zaostatak, da bi se u završnici desio potpuni brodolom domaćina.

Prvo je Džud Belingem izjednačio u 87. minutu, da bi u 89. Mahmud Dahu odneo "ceo plen" u Dortmund svojim golom za konačnih 2:3.

Posle ovog meča, Ajntraht je ostao sedmi na tabeli Bundeslige, sa 27 bodova, a Borusija se učvrstila na drugom mestu sa 37, šest manje od vodećeg Bajerna.

BONUS VIDEO: Ovi asovi postaju slobodni, fudbal više neće biti isti