SAŠA ILIĆ POCRVENEO U NIŠU: Remi Radničkog i Čuke, prva pobeda Lazetića na kupi TSC

11. 12. 2021. u 18:51

FUDBALERI Radičkog iz Niša i Čukaričkog odigrali su danas nerešeno 1:1 (0:1) na Čairu, u 20. kolu Superlige Srbije.

САША ИЛИЋ ПОЦРВЕНЕО У НИШУ: Реми Радничког и Чуке, прва победа Лазетића на купи ТСЦ

Brđani su poveli golom Ðorđa Jovanovića u 37. minutu sa penala, dok je bod domaćem timu doneo Aleksandar Pejović, takođe sa bele tačke, u 73. minutu.

Gosti su od 85. minuta igrali sa igračem manje, zbog isključenja Miladina Stevanovića, koji je dobio drugi žuti karton.

Ranije danas, TSC je ubedljivo na gostovanju savladao kragujevački Radnički 1923 sa 3:0, a strelci za ekipu Žarka Lazetić bili su Stefan Vukić u 27. i 80 minutu i Mihajlo Banjac u 72.

Rezultati 20. kola: Radnički 1923 - TSC 0:3, Radnički Niš - Čukarički 1:1, Kolubara - Proleter 2:1.

Sutra igraju: Novi Pazar - Voždovac (14.00), Mladost - Napredak (14.30), Vojvodina - Spartak (16.00),

Ponedeljak: Metalac - Partizan (15.45), Crvena zvezda - Radnik (18.00).