SUPERLIGA SRBIJE: Čukarički ubedljiv protiv Metalca, "brđani" prekinuli lošu seriju

27. 11. 2021. u 20:03

ČUKARIČKI je ubedljivo slavio u Gornjem Milanovcu protiv Metalca sa 3:0 u 18. kolu Superlige Srbije.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички убедљив против Металца, брђани прекинули лошу серију

Tim sa Banovog brda je tako prekinuo seriju od pet mečeva, računajući i Kup u kojima nije trijumfovao.

Konačnu su "brađani" odigrali jednu odličnu utakmicu i potpuno zasluženo osvojili tri boda. Izabranici Saše Ilića su do pobede došli u 32. minutu pogotkom Marka Rakonjca.

Nastavio je Čukarički u istom ritmu i u drugom poluvremenu. Prednost je u 54. minutu duplirao Asmir Kajević, a konačan rezultat postavio je Srđan Mijailović u 73. minutu.

Ekipa iz Beograda se sada nalazi na trećem mestu na tabeli i ima 31 bod, dok je Metalac 14 sa 16.

U prvoj utakmici dana Radnički je poražen u Kragujevcu od Napretka sa 2:1. Ovo je bio osmi vezani meč u prvenstvu u kome "crveni đavoli" nisu pobedili, a u tom nizu su upisali čak sedam neuspeha.

Radnički je sada na 15. mestu sa isto toliko bodova, dok su Kruševljani četvrti sa 27 bodova.