UŠAO, UZAŠAO, A U MEĐUVREMENU - PRESUDA! Darko Lazović pogurao Veronu do pobede (VIDEO)

22. 11. 2021. u 21:35

DARKO Lazović je pokazao da je povreda za njega prošlost, na radost navijača Verone.

УШАО, УЗАШАО, А У МЕЂУВРЕМЕНУ - ПРЕСУДА! Дарко Лазовић погурао Верону до победе (ВИДЕО)

Srpski fudbaler je dobio šansu u drugom poluvremenu prvenstvenog meča protiv Empolija i ostavio odličan utisak.

On je u 50. minutu uspeo da se, posle greške gostiju, probije po levom krilu a potom idealno centrirao Baraku koji je Veroni doneo prednost od 1:0.

Romanjoli je u 67. poravnao rezultat, a drama je dostigla vrhunac u sudijskoj nadoknadi vremena.

Naime, u 91. minutu Barakova asistencija omogućila je Tamezeu da, iskosa s desne strane, postigne gol za trijumf Verone.

Iz taktičkih razloga, pre poslednjeg sudijskog zvižduka, Lazović je sa još dvojicom saigrača zamnjenjen, kako bi se teško stečena prednost u preostalom vremenu ne bi ispustila.

Verona je ovom pobedom izbila na deveto mesto Serije A, sa 19 bodova iz 13 nastupa, a Empoli je tri mesta niže, sa 16.

BONUS VIDEO: Slobodni asovi - transferi ovih igrača bi od januara mogli da promene fudbal