CRNA GORA U SUZAMA: Preminuo bivši fudbaler Budućnosti
GANO Ćerić, bivši fudbaler i trener Budućnosti, preminuo je u 79. godini.
Foto: Printskrin
Ćerić je bio član slavne generacije titogradskih "plavih", koja je 1965. godine igrala u finalu Kupa Maršala Tita, u kome je izgubila 2:1 od zagrebačkog Dinama
On je kasnije bio trener Budućnosti, jedan od onih koji je imao oko za talente.
Kao trener pionira je stvorio generaciju u kojoj su bili Željko Petrović, Branko Brnović, Miodrag Radulović, Srdan Dmitrović, Miodrag Božović, Anto Drobnjak, Dragoje Leković… koje je vodio do prvog tima, gde ih je i trenirao.
Igrao je i bio trener i u Francuskoj.
BONUS VIDEO
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PARTIZANU NE VALjA, OBRADOVIĆU VALjA! Promašaj "parnog valjka" ima novi klub!
DOSKORAŠNjI košarkaš Partizana, Šejk Milton novi je igrač Hapoela iz Jerusalima sa kojim je potpisao ugovor za sledeću sezonu.
31. 07. 2026. u 12:03 >> 12:04
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
MASOVNO ZATVARANjE PLAŽA U CG: Voda opasna za kupanje, ambulante pune bolesne dece - i na Slovenskoj plaži zabranjeno kupanje
NA NEKOLIKO popularnih plaža u Crnoj Gori uvedena je zabrana kupanja nakon što su analize pokazale da morska voda nije bezbedna.
30. 07. 2026. u 16:55 >> 18:54
Komentari (0)