KRIZA RADNIČKOG I DALJE TRAJE: Mladost odnela ceo plen iz Kragujevca

08. 11. 2021. u 17:13

FUDBALERI Mladosti pobedili su Radnički u Kragujevcu sa 2:1 u 16. kolu Superlige Srbije i tako produbili krizu domaćina.

КРИЗА РАДНИЧКОГ И ДАЉЕ ТРАЈЕ: Младост однела цео плен из Крагујевца

Izabranicima Vladimira Radenkovića je ovo bio šesti vezani neuspeh u prvenstvu i možda je za njih dobro što sledi reprezentativna pauza kako bi pokušali da se presaberu i počeli da beleže bolje rezultate.

Gosti su odlično počeli utakmicu i poveli su u 14. minutu preko Zorana Danskog. To je ujedno bio i ishod prvog poluvremena.

Lučanci su nakon 10 minuta igre u drugom delu duplirali prednost. U strelce se upisao Janko Tumbasević. Ipak, Radničkom je samo dva minuta trebalo da smanji rezultat i utakmicu ponovo učini neizvesnom. Saša Jovanović je savladao Ivana Kostića.

Ispostavile je da je to bilo sve kada su pogoci na ovom meču u pitanju i Mladost je osvojila tri boda, te se tako vratila na pobednički kolosek nakon poraza od niškog Radničkog.

Ekipa iz Lučana je sada 11. na tabeli sa 17 bodova, a Kragujevčani se nalaze na 14. poziciji sa 14 bodova.

BONUS VIDEO: Novak Đoković - pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu