MOTIV VIŠE ZA PARTIZAN: Stanojeviću stigle odlične vesti iz Estonije

04. 11. 2021. u 18:32

DOBRE vesti stigle su fudbalerima Partizana iz Estonije.

МОТИВ ВИШЕ ЗА ПАРТИЗАН: Станојевићу стигле одличне вести из Естоније

Uoči meča Aleksandar Stanojević rekao je da se nada remiju rivala iz grupe, a želju su mu Flora i Anortozis ispunili.

Duel u Talinu završen je rezultatom 2:2, a kiparski predstavnik je ispustio čak dva gola prednosti iz prvog poluvremena.

Anortozis je do vođstva stigao golom u  29. minutu strelac je bio Kristofi, a samo četiri minuta kasnije Popović je uvećao na 2:0

Teza da je 2:0 najopasniji rezultat pokazala se tačnom i večeras. U razmaku od 55. do 58. minuta izjednačili su fudbaleri Flore. Sapinen je bio strelac za 2:1, a u 58. Zenjov.

Partizan bi tako eventualnom pobedom u Belgiji obezbedio neko od prva dva mesta u Grupi B Lige konferencija.