KAKO JE DOBRO BITI ŠEIK: Katar "kupio" Engleza Dejvid Bekam će zaraditi 150 miliona, radeći ovo..
VLASNIK Intera iz Majamija pronašao je novi angažman od koga će u narednih 10 godina zaraditi i 150 miliona funti.
FOTO: EPA
Nekadašnji kapiten Engleske će biti u narednih mesec dana promovisan u zaštitno lice Katara, potpisaće ugovor na 15 miliona godišnje po kome će postati ambasador ove arapske zemlje.
Bivši fudbaler Junajteda, Reala i brojnih drugih klubova boravio je u prestonici Dohi ranije ovog meseca. On je upoznao brojne zvaničnike i obišao stadione na kojima će se igrati Svetsko prvenstvo u fudbalu.
Zemlja se suočava sa brojnim kontroverzama oko kršenja ljudskih prava, posebno kod žena i gej populacije, Bekam je uverio navijače da će njihova prava biti poštovana u Kataru i da će na stadionima moći da istaknu zastave duginih boja.
EPA/EFE
Po tamošnjim zakonima homoseksualnost je ilegalna, a Dubaji i Abu Dabi su znatno napredovali u poštovanju prava gej populacija, a Bekama su takođe upoznali i sa rastućim brojem žena u izvršnoj vlasti.
Kako prenosi Engleski "San" Bekam je pre potpisivanja ugovora razgovarao sa suprugom Viktorijom koja je dala saglasnost da ugovor potpiše.
Preporučujemo
MEGA PREOKRET: Partizan pobegao Zvezdi na +8, ali uz glavobolje!
24. 10. 2021. u 12:30 >> 15:16
SRBIJA DOBILA OPOMENU: Lažna država Kosovo mora da učestvuje
24. 10. 2021. u 07:59
MILANEZI OVE SEZONE NE ZNAJU SA NOVAJLIJAMA U LIGI: Jedan podatak ipak raduje navijače - evo šta se poslednji put desilo u šampionskoj sezoni
SA željom da uveća prednost na vrhu tabele Serije A, Milan će nastaviti borbu za Skudeto u nedelju popodne, kada na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekuje Sasuolo.
14. 12. 2025. u 07:00
ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, iznedrila je i jednu nesvakidašnju situaciju koja ima veze sa sportom. Jer, najnovije sportske vesti iz Rusije tiču se ukrajinske šampionke, koja je osujećena u pokušaju terorističkog napada.
14. 12. 2025. u 16:00
"SRBI SU UNIVERZUM DOBROTE" Rus objasnio zašto IPAK napušta našu zemlju - jedan problem presudio
RUS Vadim je istakao pozitivne aspekte života u Srbiji, uključujući dobrotu ljudi, sigurnost i dostupnost resursa.
14. 12. 2025. u 17:33
Komentari (0)