VLAHOVIĆ NIJE HTEO DA ŠUTNE PENAL: Vređali srpskog asa, on odabrao nesvakidašnji potez (VIDEO)

24. 10. 2021. u 16:05

DUŠAN Vlahović je ponovo privukao veliku pažnju svojim potezom u Italiji.

ВЛАХОВИЋ НИЈЕ ХТЕО ДА ШУТНЕ ПЕНАЛ: Вређали српског аса, он одабрао несвакидашњи потез (ВИДЕО)

Tviter / salv_amoroso

Ovih dana vlada prilično nezadovoljstvo kod navijača Fiorentine nakon što je uprava kluba javno saopštila da srpski reprezentativac ne želi da, maltene dve godine pre isteka važećeg ugovora, potpiše novi, kojim bi se dodatno produžila saradnja.

Tim nastupom čelni ljudi kluba iz Firence "nahuškali" su tifoze na Vlahovića, kog su izviždali prilikom predstavljanja uoči meča 9. kola Serije A sa Kaljarijem, a to kao da je uzdrmalo našeg reprezentativca.

Kada je u 20. minutu dosuđen penal za "violu", on je obavestio saigrače da ne želi da ga izvede.

Kako je javio italijanski novinar Salvatore Amoroso, Dušan Vlahović je klupskim kolegama govorio "Ne osećam se dobro da izvedem jedanaesterac, ne osećam se dobro", što je potom njegov saigrač Biragi preneo Bonaventuri.

Upravo je Biragi izveo penal, doneo Fiorentini prednost, koju je u 42. minutu udvostručio Gonzalez.

Konačan rezultat, 3:0 postavio je upravo Dušan Vlahović i to istinskom fudbalskom majstorijom.

Podsetimo, Dušan Vlahović je u nedavnom intervjuu za "Novosti" istakao da živi svoj fudbalski san  a on bi, i pored neprijatnosti koje trenutno doživljava u Firenci, mogao da se još "uveća" - jer Srbin možda pređe u najbogatiji klub sveta.