ZVEZDA IZREŠETALA GOL KOLUBARE U PRVOM POLUVREMENU: Pogledajte svih šest pogodaka crveno-belih (i promašen penal) (VIDEO)

16. 10. 2021. u 17:00

FUDBALERI Kolubare neće po dobrom pamtiti prvo prvenstveno gostovanje Crvene zvezde u Lazarevcu, pošto je posle 45 minuta igre šampion Srbije napunio mrežu domaćina sa pola tuceta golova.

ЗВЕЗДА ИЗРЕШЕТАЛА ГОЛ КОЛУБАРЕ У ПРВОМ ПОЛУВРЕМЕНУ: Погледајте свих шест погодака црвено-белих (и промашен пенал) (ВИДЕО)

PAvkov i Ivanić su po dva puta zatresli mrežu Kolubare, a po jednom su se u strelce upisali Dragović i El Fardu Ben. Pogledajte svih šest golova crveno-belih:

Goleadu je otvorio Dragović u osmom minutu posle prodora Rodića sa leve strane:

Prednost crveno-belih udvostručio je Ben u 16. minutu, opet je Rodić bio asistent.

Treći gol je delo Mirka Ivanića posle solo-prodora.

Het-trik asistencija upotpusnio je Rodić u 24. minutu, a svoj prvi gol na meču postigao je Pavkov.

A moglo je da bude i gore, da Kanga u 30. minutu nije promašio penal pri rezultatu 4:0...

Akcija za peti gol krenula je po desnoj strani, Gajić je asistiao Ivaniću.

Na 6:0 povisio je Pavkov koji je natrčao na kratko odbijenu loptu golmana Lazarevčana.

Tekstualni prenos drugog poluvremena pratite na portalu "Novosti".