SUPERLIGA SRBIJE: Novi Pazar upisao drugu prvenstvenu pobedu

17. 09. 2021. u 18:18

FUDBALERI Novog Pazara došli su do druge pobede u Superligi Srbije, pošto su u devetom kolu slavili na svom terenu protiv niškog Radničkog sa 2:1.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Нови Пазар уписао другу првенствену победу

Vratio se nlupu Novog Pazara strateg Kenan Kolašinac i novi mandar je počeo trijumfom koji je mnogo značajan za ovu ekipu.

Gosti su dobro otvorili utakmicu, pošto su do prednosti stigli u 18. minutu kada je Milan Škrbić pogodio sa bele tačke.

Domaćin je uspeo da poravna rezultat do odlaska na odmor, a strelac je bio Luka Ratković u 36. minutu.

Novi Pazar je do preokreta i pobede stigao u 78. minutu kada je Almir Aganspahić savladao iskusnog Damira Kahrimana. To mu je bio peti prvenstveni gol.

Posle ovog trijumfa tim Kenana Kolašinca se nalazi na 13. mestu na tabeli sa sedam bodova, dok je Radnički 11. sa devet.