MILAN SLAVIO U DERBIJU PROTIV LACIJA: Ibrahimović se vratio posle povrede i odmah postigao gol

12. 09. 2021. u 20:46

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na svom terenu Lacio sa 2:0, u utakmici trećeg kola Serije A i preuzeli prvo mesto na tabeli.

МИЛАН СЛАВИО У ДЕРБИЈУ ПРОТИВ ЛАЦИЈА: Ибрахимовић се вратио после повреде и одмах постигао гол

Milan je poveo u 45. minutu kada je strelac bio Rafael Leao, a konačan rezultat postavio je Zlatan Ibrahimović pogotkom u 67. minutu.

U šestom minutu nadoknade prvog poluvremena fudbaler Milana Frank Kesi promašio je jedanaesterac.

Milan ima sve tri pobede i devet bodova na prvom mestu na tabeli, koliko ima i drugoplasirani Inter.

Posle dve uzastopne pobede na početku prvenstva, Lacio je večeras pretrpeo prvi poraz i zauzima šesto mesto na tabeli sa šest bodova.