ARTETA PUN OPTIMIZMA: Sada treba da pobeđujemo
FUDBALERI Arsenala imaju jednu od najgorih sezona poslednjih decenija. U tri kola su bez ijedne pobede, sa gol razlikom 0:9 u korist primljenih golova.
Foto: EPA-EFE/Jon Super/POOL
Doduše, mučio se tim i sa povredama, a menadžer "tobdžija" Mikael Arteta se nada da će se uskoro svi igrači vratiti na teren.
- Ne želimo izgovore. Znamo koliko je teško bilo sa svim povredama i problemima sa virusom korona. Sada moramo da počnemo ispočetka, vratimo sve momke i počnemo da pobeđujemo - rekao je Arteta.
Reprezentativne obaveze usledile su u pravom momentu, kako bi Arsenal malo došao sebi i pokušao da pronađe pravi ritam.
- Bila nam je potrebna pauza kako bi nam se vratili igrači. Nadam se da ćemo u subotu imati drugačiji tim. Sada je već potpuno drugačiji. Sada brzo treba da izgradimo timski duh.
Arsenal u nedelju igra sa Noričom u nadi da će prekinuti loš niz. Upitan da li je to utakmica koja mora da se dobije, Arteta je odgovorio:
- U Arsenalu je svaka utakmica takva. Pritisak uvek postoji. Moramo da pokažemo sve što znamo - poručio je Španac.
(Sportske.net)
ČEKAJ, STANI! Svi su ih otpisali, ali Vulvsi nižu pobede i nisu odustali od opstanka u Premijer ligi!
TREĆI uzastopni ligaški trijumf fudbaleri Vulverhemptona pokušaće da ostvare na "Dži teku" gde će ih od 21.00 ugostiti Brentford.
16. 03. 2026. u 10:22
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.
16. 03. 2026. u 12:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)