SAŠKA ODLIČNA: Sokolova sedma na dvesta metara

Александар Илић
Aleksandar Ilić

04. 09. 2021. u 15:04

SRPSKA paraatletičarka Saška Sokolov osvojila je sedmo mesto u finalu trke na 200 metara, u klasi F47, na Paraolimpijskim igrama u Tokiju.

САШКА ОДЛИЧНА: Соколова седма на двеста метара

FOTO: Privatna arhiva

Sokolov je u finalu ostvarila rezultat 26,10, a zlatnu medalju je osvojila Marina Andrade iz Venecuele, Britni Mejson iz SAD je stigla do srebra, a Alisja Jeromin iz Rusije do bronzane medalje.

Srpska paraolimpijka ranije je osvojila dva peta mesta na POI u Tokiju, u trci na 100 metara, kao i u bacanju koplja.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?