FERGUSON BI BIO PONOSAN: Junajted "razbio" Lids! Četiri asistencije Pogbe, het trik Fernandeša!

14. 08. 2021. u 15:12

SUBOTNjI program u Premijer ligi startovao je uz veliki bum! Mančester junajted je "petardom" ispratio Lids junajted u pobedi 5:1.

ФЕРГУСОН БИ БИО ПОНОСАН: Јунајтед разбио Лидс! Четири асистенције Погбе, хет трик Фернандеша!

Imali su priliku navijači na "Old Trafordu" da vide novi Junajted, a mora se priznati da prošlogodišnje najpozitivnije iznenađenje u ligi nije bilo dostojan rival. Fantastičan meč odigrao je Pol Pogba koji je bio asistent kod četiri pogotka, dok je Bruno Fernandeš upisao het-trik.

Srpski fudbaler Nemanja Matić odigrao je poslednjih 20 minuta u današnjem meču.

Domaćin je poveo u 30. minutu, strelac je bio Bruno Fernandeš. Mirno je bilo do početka drugog poluvremena kada je Luk Ejling poravnao rezultat u 48. minutu.

Usledila je potom rapsodija Junajteda. Mejson Grinvud u 52. minutu ponovo vraća domaćina u vošstvo, da bi samo dva minuta kasnije Bruno Fernandeš drugim pogotkom povisio na 3:1.

Ponovo je Portugalac bio u gol šansi u 60. minutu, iskoristio ju je, a konačan rezultat postavio je Fred u 68. minutu. Duel na "teatru snova" završen je baš kao san po domaćina koji se navijačima na početku nove sezone predstavio u odličnom svetlu.