VRANJEŠ OPET U CENTRU SKANDALA: UEFA ga juri zbog tetovaže četničkog vojvode
UEFA će istražiti utakmicu drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija između AEK-a i Veleža.
Foto: AP
Razlog je tetovaža Momčila Đujića koju na sebi ima Ognjen Vranješ.
Međunarodna mreža za antidiskriminaciju i inkluziju u fudbalu poslala je dopis UEFA-i u kojem se navodi da je moguće da je jedan fudblaer AEK-a "igrao s motivom koji poziva na fašizam".
Od ranije je poznato da bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine Ognjen Vranješ na ruci ima tetovažu četničkog vojvode Momčila Đujića, a u toj utakmici nastupao je za AEK.
Podsetimo, Velež je zahvaljujući boljem izvođenju jedanaesteraca izbacio favorizirane Grke i tako izborio duele s Elfsborgom.
Preporučujemo
REAL DOBIO UEFU NA SUDU: Neće više moći da nam prete, ne odustajemo od Superlige Evrope!
30. 07. 2021. u 19:32
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za sredu
PONOVO su naši tipsteri bili na visini zadatka, u ritmu dočekujemo 2026. godinu!
31. 12. 2025. u 07:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
KAKO JE ČKALjA DOBIO STAN: Živeo sa porodicom u garsonjeri, a onda je usledila iznenadna poseta u novogodišnjoj noći
LEGENDARNI glumac i jedan od omiljenih komičara bivše Juge, Miodrag Petrović Čkalja zabavljao je generacije gledalaca. "Paja i Jare", "Kamiondžije", "Servisna stanica", "Ljubav na seoski način", Vruć vetar", "Put oko sveta" su samo neka od ostvarenja u kojima je igrao i izazivao kod ljudi jednu od lepših emocija - smeh.
01. 01. 2026. u 12:31
Komentari (4)