MILICA GLAVNI ADUT: Četvrtog dana OI na borilišta izlaze srpski predstavnici u osam sportova
ČETVRTOG dana Olimpijskih igara u Tokiju Srbija će imati predstavnike u osam sportova, a glavni adut za medalju je Milica Mandić u tekvondou.
FOTO: Privatna arhiva
Zlatna šampionka iz Londona počinje borbe od 6.30 po srpskom vremenu, a prva protivnica joj je Fejt Ogalo iz Kenije.
Prvi na borilišta izlaze strelci -Damir Mikec i Zorana Arunović u miksu vazdušnim pištoljem (2.00), a posle njih Andrea Arsović i Milenko Sebić, odnosno Sanja Vukašinović i Milutin Stefanović u miksu vazdušnom puškom (6.00).
Džudistkinja Anja Obradović startuje od 4.00, a teniser Miomir Kecmanović oko 13 sati igra meč drugog kola protiv Francuza Iga Umbera.
Vaterpolisti od 7.00 igraju protiv Kazahstana, a odbojkašice od 7.20 protiv Japana.
Basketaši protiv Rusije od 11 sati završavaju grupnu fazu, a plivači nastupaju u kvalifikacijama - Andrej Barna od 12.18 na 100 metara slobodno, a Vuk Čelić od 13.21 na 800 metara slobodno.
Naši u Tokiju
2.00 Streljaštvo: Damir Mikec/Zorana Arunović
4.00 Džudo: Anja Obradović
6.00 Streljaštvo: Andrea Arsović/Milenko Sebić i Sanja Vukašinović/Milutin Stefanović
6.30 Tekvondo: Milica Mandić - Fejt Ogalo (Kenija)
7.00 Vaterpolo: Srbija - Kazahstan
7.20 Odbojka: Srbija - Japan
11.00 Basket 3x3: Srbija - Rusija
12.18 Plivanje: Andrj Barna 100m slobodno
13.00 Tenis: Miomir Kecmanović - Igo Umber (Francuska)
13.21 Plivanje: Vuk Čelić 800m slobodno
Preporučujemo
BRAT I SESTRA ISPISALI ISTORIJU: Istog dana postali olimpijski šampioni u istom sportu!
25. 07. 2021. u 14:29
ZVEZDA ZAVIJENA U CRNO: Preminuo legendarni bivši fudbaler i trener kluba sa Marakane
26. 07. 2021. u 12:22
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala
Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.
11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39
Komentari (0)