POSLE GOLA ZVEZDI Oglasio se Banjak: "Ovo je blagoslov!"

Novosti

22. 07. 2021. u 09:44

FUDBALERI Crvene zvezde poraženi su od Kajrata u gostima 2:1 (1:0) u prvom meču 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

ПОСЛЕ ГОЛА ЗВЕЗДИ Огласио се Бањак: Ово је благослов!

Domaći tim poveo je golom Hozea Kantea u 24. minutu posle kornera, a izjednačio je Hrvat Dino Mikanović autogolom u 57. minutu. Konačnih 2:1 postavio je štoper Maki Banjak, kojeg je Partizan pre desetak dana prodao kazahstanskom klubu.

Izabranicima Dejana Stankovića neće biti lako u revanšu za sedam dana. Više ne postoji pravilo gola u gostima, što znači da će Zvezda u revanšu na "Marakani" morati da trijumfuje sa dva gola razlike.

Oglasio se i Maki Banjak, koji je pogodak video kao blagoslov.

- Hvala Isusu. Sjajna akcija celog tima i posebno priznanje našim navijačima! Ovo je blagoslov - poručio je Banjak.