OPTIMIZAM NINE RADOVANOVIĆ Imam kvalitet za trofej na OI!

Olja Mrkić

17. 07. 2021. u 20:46

SRPSKA predstavnica na olimpijskom turniru u boksu, Nina Radovanović (29) najavila je borbu za medalju u Tokiju.

ОПТИМИЗАМ НИНЕ РАДОВАНОВИЋ Имам квалитет за трофеј на ОИ!

FOTO: BSS

- Poseban osećaj je kada predstavljate svoju zemlju, ponesete zastavu i budete među sportskom elitom. Uverena sam da ću svoj zadatak uraditi na pravi način - rekla je Tanjugu prva srpska bokserka u istoriji olimpizma.

Naša reprezentativka će nastupiti u kategoriji do 51 kilogram, a kako navodi, upoznata je sa većinom protivnica :

- Od 26, znam bar 70 odsto i otprilike znam kako ću se kretati sa njima. Videćemo, dosta će zavisiti i od žreba. Nadam se da će mi se malo i sreća osmehnuti, na nekim poslednjim takmičenjima nisam je imala, ako izuzmemo to što sam na kraju izborila vizu kao prva na svetskoj rang-listi. Nina navodi da joj protokoli neće praviti problem:

- Mi smo prethodnih godinu dana na turnirima imali približno iste uslove.  Dosta sam se adaptirala na taj koncept i biću fokusirana na mečeve. Biće vremena za uživanje posle.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
HAOS U KOŠARCI! FIBA dokazala krađu, Nikola Jokić je pravi MVP NBA lige!

HAOS U KOŠARCI! FIBA "dokazala krađu", Nikola Jokić je pravi MVP NBA lige!

Nikola Jokić je NBA sezonu završio kako nije želeo, eliminacijom koju je Denver nagets doživeo već na startu plej-ofa, a onda je čuo vest koja je za mnoge neočekivana: MVP lige je, drugi put zaredom, Šai Gildžis Aleksander iz Oklahome. Svetska kuća košarke, međutim, rešila da "dokaže" da stvari ne stoje tako kako su glasali oni koji po Americi glasaju za ovo priznanje.

18. 05. 2026. u 17:00

Komentari (0)

HAOS U KOŠARCI! FIBA dokazala krađu, Nikola Jokić je pravi MVP NBA lige!