UGRAĐEN VAR SISTEM: Stadion „Čika Dača“ u Kragujevcu spreman za Superligu

М.Л.

13. 07. 2021. u 10:44

STADION „Čika Dača“ u Kragujevcu spreman je za takmičenje u fudbalskoj Superligi Srbije.

УГРАЂЕН ВАР СИСТЕМ: Стадион „Чика Дача“ у Крагујевцу спреман за Суперлигу

FOTO: Gradska uprava - Kragujevac

Kako je izjavio Predrag Stevović,član gradskog veća za sport,spreman je VAR sistem,kao i TV loža, obezbeđeni i drugi uslovi za odigravanje utakmica na gradskom stadionu u skladu sa novim propisima i zahtevima FSS.

Novi superligaš „Radnički 1923“,utakmice u novoj sezoni najelitnijeg domaćeg fudbalskog takmičenja igraće na svom terenu.Ranije je,zbog nedostatka tih uslova,bilo razmišljanja da fudbaleri kao domaćini igraju utakmice na nekom od terena u  drugim gradovima.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!

Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.

06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01

Komentari (0)

Audio BM slušni aparati – gratis baterije za celu godinu