KOPA AMERIKA: Kolumbiji treće mesto, a sad veliko finale

Olja Mrkić

10. 07. 2021. u 08:15

REPREZENTACIJA Kolumbije osvojila je treće mesto na Kopa Amerika pošto je u takozvanom malom finalu savladala Peru sa 3:2.

КОПА АМЕРИКА: Колумбији треће место, а сад велико финале

FOTO: Tanjug/AP

Borba za treće mesto na ovogodišnjem turniru je bila spektakularna, a Kolumbijci su u uzbudljivoj završnici došli do pobede i trećeg mesta.

Peru je poveo u poslednjim sekundama prvog dela igre, kada je Kueva asistirao Jotunu, a ovaj zatresao mrežu.

Međutim, prednost Peruanaca nije dugo trajala. 

Kvadrado je izjednačio u 49. minutu, da bi Luis Dijaz preokrenuo u 66.

Peru je stigao do izjednačenja u 82. minutu, preko Lapadule.

Drama je dostigla vrhunac u četvrtom minutu sudijske nadoknade, kada je Luis Dijaz postigao fenomenalan gol za trijumf.

U finalu Kopa Amerika igraju Argentina i Brazil. 

(RTS)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?