ASANO PONOVO TRESE MREŽE: Bivši fudbaler Partizana upisao se u dresu Japana (VIDEO)

15. 06. 2021. u 22:06

TAKUMA Asano je u protekloj sezoni bio najbolji strelac Partizana, ali je utisak pokvario samovoljnim odlaskom iz kluba tokom uskršnjih praznika.

АСАНО ПОНОВО ТРЕСЕ МРЕЖЕ: Бивши фудбалер Партизана уписао се у дресу Јапана (ВИДЕО)

Asano trenutno nastupa u dresu Japana gde je već upisao četiri nastupa, a danas i gol, prvi nakon rastanka sa Partizanom.

"Samuraji" su odigrali posledwi meč kvalifikacija za Svetsko prvenstvo gde su ubedljivo lavili sa 5:1 protiv Kirgistana.

Golom u 77. minutu konačan rezultat postavio je upravo Asano. Prvo poluvreme obeležio je trostruki strelac Onijavu, a pet minuta pre Asana, mrežu Kirgistana pogodio je i Sasaki.

Na kraju ove runde kvalifikacija, Japan je ubedljivo prvi u svojoj grupi sa osam pobeda iz isto toliko mečeva i gol-razlikom 46:2.