ANTISRPSKO LUDILO SE PRENELO NA ULICE! Hrvati i Albanci nastavili sa skandalima (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Albanije priredila je iznenađenje i u sudijskoj nadoknadi vremena šokirala velikog favorita na EURO 2024, Hrvatsku, a posle utakmice u Hamburgu nastavili su se skandali koji su i prethodili i obeležili ovaj susret.
Screenshot / Jutarnji list
Imajući u vidu dramatičan ishod meča, koji nije obradovao ni jedne ni druge, jer sad moraju da protiv Španije i Italije traže prolazak dalje, a to nije lako protiv višestrukih evropskih i svetskih prvaka, činilo se da će antisrpsko ponašanje ustupiti mesto nekom normalnijem.
Ali, to se nije desilo.
Na ulicama Hamburga i posle utakmice Hrvati i Albanci su, zdušno, zagrljeni, uživali - u kolektivnom širenju mržnje prema Srbiji.
Pevalo se, jednoglasno i "Serbi, Serbi, ćifta none" (Srbi, Srbi, majku vam ****), a klicalo se i tzv. Oslobodilačkoj vojsci Kosova, terorističkoj organizaciji koja je delovala na tlu južne srpske pokrajine.
Evo samo nekih od snimaka sa ulica Hamburga posle utakmice Hrvatska - Albanija:
---
Podsetimo, posle pomenutog ishoda, Hrvatska sa jednim bodom čeka meč poslednjeg kola, sa Italijom, a isto toliko ima Albanija, koja ide na megdan Španiji. "Azuri" i "furija", pred svoj međusobni duel, imaju po tri.
Kada igra Srbija?
Fudbalska reprezentacija Srbije igra na minhenskoj Areni dvaput: najpre u četvrtak, 20. juna od 15 sati protiv Slovenije, te 25. juna od 21 protiv Danske.
Ako vas Evropsko prvenstvo u fudbalu zanima, pratite šampionat svakodnevno na posebnoj stranici portala "Novosti" posvećnoj EURO 2024. Jer već sada tu vas očekuje obilje zanimljivog, ali i važnog materijala.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
"DRAGO MI JE ŠTO JE IRAN ISPAO SA MUNDIJALA!" Američki sekretar Malin ne krije zadovoljstvo
Američki sekretar za unutrašnju bezbednost Markvejn Malin izjavio je da mu je drago što je reprezentacija Irana eliminisana sa Svetskog prvenstva u fudbalu i da je veoma sretan što su otišli.
30. 06. 2026. u 11:51
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (6)